signatura  nečitelná - Turínské plátno.

Olej na kartonu. 44x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
40024. Turínské plátno.
Dražba ukončena:30.01.2020 19:46:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč