signatura nečitelná

306402. U řeky

popis: Kombinovaná technika, 43x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo