signatura  nečitelná - V přístavu

Olej na plátně. 40x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
38623. V přístavu
Dražba ukončena:11.12.2019 20:20:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč