signatura nečitelná

303605. Vesnická křižovatka

popis: Olej na plátně, 64x77 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

nebylo vydraženo