signatura  nečitelná - Vesnická křižovatka

Olej na plátně, 64x77 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
303605. Vesnická křižovatka
Dražba ukončena:14.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo