signatura nečitelná

48703. Vlny na moři

popis: Olej na plátně, 63x90 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.08.2020 20:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 27.08.2020 20:30:18 841
1 000 Kč 14.08.2020 12:07:48 121