signatura nečitelná

39789. Zátiší s květinou

popis: Pastel. 49x39 cm Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 29.01.2020 17:49:08 334
700 Kč 29.01.2020 17:37:30 74