signatura nečitelná

39789. Zátiší s květinou

popis: Pastel. 49x39 cm Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen