signatura  nečitelná - Zátiší s květinou

Pastel. 49x39 cm Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
39789. Zátiší s květinou
Dražba ukončena:29.01.2020 19:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 29.01.2020 17:49:08 334
700 Kč 29.01.2020 17:37:30 74