signatura  nečitelná - Že by si vzal volno

Olej na sololitu, 50x50 cm, signováno vlevo dole nečitelně, datováno 09, rám.

signatura nečitelná
11983. Že by si vzal volno
Dražba ukončena:29.06.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč