signatura nečitelná

41611. Život na náměstí

popis: Lept, 57x83 cm. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:39:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 19.02.2020 16:47:45 766