signatura nečitelná

1101. Čáry

popis: Kresba, 9x8 cm, signováno vlevo dole, datováno 1859, rám, pasparta, zaskleno.

dražba ukončena: 26.03.2014 21:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.03.2014 21:23:06 126