signatura nečitelná - Dívka klečící u zasněžených Božích muk

Olej na plátně, 80x60 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám místy poškozen.

signatura nečitelná
896. Dívka klečící u zasněžených Božích muk
Dražba ukončena:29.01.2014 20:28:22
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 29.01.2014 20:28:22 279