signatura nečitelná - Labutě

Olej na překližce, 21x18 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
4887. Labutě
Dražba ukončena:26.05.2016 20:40:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč