středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Malostranské náměstí

Olej na plátně, 100x90 cm, signatura vpravo dole nečitelná (Hänster?), rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3516. Malostranské náměstí
Dražba ukončena:27.01.2016 19:19:16
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 000 Kč