signatura nečitelná - Párové obrazy - Skály v lese a V březovém háji

Oleje na kartonu, oba 16x26 cm, oba signovány nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
6152. Párové obrazy - Skály v lese a V březovém háji
Dražba ukončena:27.10.2016 19:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.10.2016 19:32:45 56
500 Kč 21.10.2016 21:50:29 1610