signatura nečitelná - Skládání dříví

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x33 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
6093. Skládání dříví
Dražba ukončena:27.10.2016 18:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 23.10.2016 6:57:19 1198