signatura nečitelná

1189. Snopy

popis: Olej na kartonu, 28x39 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.05.2014 17:15:38 355