signatura nečitelná

948. Stojící akt zezadu

popis: Kresba tužkou, 37x21 cm, rám, zaskleno, pasparta, signováno vpravo dole a datováno 1942.

dražba ukončena: 29.01.2014 21:07:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč