signatura nečitelná

1298. V restauraci s kulečníkem

popis: Litografie, 2/5, 25x30 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

dražba ukončena: 02.06.2014 22:40:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč