signatura nečitelná - V restauraci s kulečníkem

Litografie, 2/5, 25x30 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

signatura nečitelná
1298. V restauraci s kulečníkem
Dražba ukončena:02.06.2014 22:40:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč