Signatura nečitelná, B. Dvořák - Soubor 2 prací: Městečko a U vody

1. Olej na sololitu, 39x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. Olej na kartonu, 31x44 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Signatura nečitelná, B. Dvořák
303077. Soubor 2 prací: Městečko a U vody
Dražba ukončena:06.01.2020 20:06:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.01.2020 20:01:35 5423
500 Kč 06.01.2020 19:57:09 2088