signatura nečitelná - Bárky na břehu

Kombinovaná technika, 54x77 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 63. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

signatura nečitelná
304250. Bárky na břehu
Dražba ukončena:01.04.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč