signatura nečitelná - Benátky

Akvarel, 38x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
306826. Benátky
Dražba ukončena:05.12.2020 20:18:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč