signatura nečitelná - Bez názvu

Olej na plátně, 74x56 cm. Signováno vzadu nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
308775. Bez názvu
Dražba ukončena:29.05.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč