signatura nečitelná - Bruslení u mlýna

Olej na plátně, 65x54 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Dřívější opravy malby.

signatura nečitelná
35379. Bruslení u mlýna
Dražba ukončena:26.09.2019 21:12:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč