signatura nečitelná - Býk

Kombinovaná technika. 18x27 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
41088. Býk
Dražba ukončena:27.02.2020 21:04:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč