signatura nečitelná - Cesta k chatce

Olej na sololitu, 45x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
306496. Cesta k chatce
Dražba ukončena:02.11.2020 20:05:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč