signatura nečitelná - Cesta lesem

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 40x52 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
302321. Cesta lesem
Dražba ukončena:24.11.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 24.11.2019 19:53:12 74