signatura nečitelná - Cesta vsí

Tempera 36x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
302494. Cesta vsí
Dražba ukončena:03.12.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč