signatura nečitelná - Chaloupky

Olej na kartonu, 32x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
306483. Chaloupky
Dražba ukončena:01.11.2020 20:06:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč