signatura  nečitelná - Chalupa u Boskovic

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
51923. Chalupa u Boskovic
Dražba ukončena:29.10.2020 21:45:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč