signatura nečitelná - Dáma v křesle

Akvarel, 20x26 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
36675. Dáma v křesle
Dražba ukončena:31.10.2019 19:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč