signatura nečitelná - Děvčátko s panenkou

Olej na dřevě, 100x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1976. Olištováno.

Stav: Malba poškozena.

signatura nečitelná
308362. Děvčátko s panenkou
Dražba ukončena:19.04.2021 20:45:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč