signatura nečitelná - Dívka

Olej na plátně, 58x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

signatura nečitelná
306306. Dívka
Dražba ukončena:06.10.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč