signatura nečitelná - Dívka ve světnici

Olej na plátně, 60x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45488. Dívka ve světnici
Dražba ukončena:28.05.2020 22:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč