signatura nečitelná - Dubrovník

Olej na plátně, 64x84 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 101 cm

signatura nečitelná
92338. Dubrovník
Dražba ukončena:26.03.2023 20:08:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč