signatura nečitelná - Dům v údolí

Olej na pláně, 57x75 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
38092. Dům v údolí
Dražba ukončena:28.11.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč