signatura nečitelná - Faust

Kresba, 32x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Datováno 72. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
66732. Faust
Dražba ukončena:14.10.2021 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč