signatura nečitelná

52879. Generál na koni

popis: Kvaš, 54x38 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 25.11.2020 21:44:34 2307
1 000 Kč 12.11.2020 8:17:54 4656