signatura nečitelná - Horská chata

Olej na plátně, 70x100 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
36646. Horská chata
Dražba ukončena:30.10.2019 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč