signatura nečitelná

35100. Horská mýtina

popis: Olej na plátně, 64x75 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:58:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen