signatura nečitelná - Horská mýtina

Olej na plátně, 64x75 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
35100. Horská mýtina
Dražba ukončena:25.09.2019 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.09.2019 19:52:08 2663