signatura nečitelná

35100. Horská mýtina

popis: Olej na plátně, 64x75 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:58:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 25.09.2019 19:52:08 2663