signatura nečitelná

304934. Interiér kostela

popis: Olej na kartonu, 36x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 43. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč