signatura nečitelná - Jevišovice - Záduška

Kresba, 26x19 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

signatura nečitelná
32770. Jevišovice - Záduška
Dražba ukončena:30.05.2019 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.05.2019 10:18:48 5377