signatura nečitelná - Jezero v Tatrách

Olej na kartonu, 39x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
303061. Jezero v Tatrách
Dražba ukončena:05.01.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.01.2020 18:20:30 5418
500 Kč 02.01.2020 23:03:02 5734