signatura nečitelná - Kohout a slepice

Olej na kartonu, 38x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
45461. Kohout a slepice
Dražba ukončena:28.05.2020 22:05:22
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč