signatura nečitelná - Konvolut 16 grafických listů - ilustrace ke knize Robinson Crusoe

Suché jehly, 16x12 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Volné listy. Ruční papír.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
56872. Konvolut 16 grafických listů - ilustrace ke knize Robinson Crusoe
Dražba ukončena:17.03.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč