signatura nečitelná - Kopcovitá krajina

Olej na sololitu, 48x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 70. Nerámováno.

signatura nečitelná
302308. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:23.11.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč