signatura nečitelná - Kráva

Kombinovaná technika, 29x26 cm. Signatura dole uprostřed nečitelná, datováno 68. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

signatura nečitelná
38103. Kráva
Dražba ukončena:28.11.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč