Evropa 19. století - Kristus Trpitel

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Volně podle Guida Reniho.

Evropa 19. století
50100. Kristus Trpitel
Dražba ukončena:08.10.2020 20:33:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč