Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Volně podle Guida Reniho.