Evropa 19. století

50100. Kristus Trpitel

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Volně podle Guida Reniho.

zbývá: 8 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.09.2020 17:32:59 3780