signatura nečitelná - Kuchyňské zátiší

Olej na sololitu, 15x15 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
306838. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:06.12.2020 20:15:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.12.2020 20:10:42 7869