signatura nečitelná

306558. Kunětická Hora

popis: Olej na kartonu, 38x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.11.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.11.2020 10:07:08 6965