signatura nečitelná - Květinový košík

Akvarel, 23x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno rokem 1819. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

signatura nečitelná
46932. Květinový košík
Dražba ukončena:15.07.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč