signatura nečitelná - Kvetoucí strom

Pastel, 27x27 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
38059. Kvetoucí strom
Dražba ukončena:27.11.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč